Hakkımızda

2011 yılında yüksek performanslı mühendislik plastik konusunda üretim ve pazarlama amacı ile kurulmuş Yıldızhan Plastik Polimer Kimya San. ve Tic.A.Ş. 5000 metrekare kapalı tesisinde faaliyet göstermekte olup, 2018 yılında döküm polyamid üretim tesisini faaliyete almıştır.

Firmamız sanayide sürekli ihtiyaç duyulan teknik mühendislik plastiklerini kaliteli üretirken, en uygun fiyatlarla değerli müşterilerine sunmaktadır.

Bunun yanısıra teknik plastikler, çok önem arz eden ürünler olduğundan, uzman teknik ekibimiz, müşterilerine en doğru çözümler ile destek vermektedir.

İleriye dönük yatırımlarımızı, sürekli değişen müşteri talepleri doğrultusunda, verimliliği artırarak planlamaya ve yapmaya devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Yıldızhan Plastik olarak Vizyonumuz; kaliteden ödün vermeden ve sektördeki teknolojik gelişmeleri takip ederek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak sektörde öncü kuruluş olmaktır.

MİSYONUMUZ

Yıldızhan Plastik olarak Misyonumuz; sürekli gelişen plastik sektöründe hedefler doğrultusunda tecrübeli kadrosu ile firmamızın etkinliğini artırmak ve ülkemize daha fazla katkı sağlamaktır.

misyonumuz

Uygun Fiyat

Ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunar, herkesin ürünlerimize ulaşmasına imkan sağlarız. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun teknik ve endüstriyel plastik ürünlerimiz için üretim tesisimize bekleriz.

Yüksek Kalite

Kazancımızın belli kısmını daha kaliteli ürünler için  AR-GE çalışmalarına ayırırız. Böylece sizin için kaliteli ürünler sunar, plastik için yeni kullanım alanları oluştururuz.

Hızlı Teslimat

Müşterilerimizin işlenmemiş plastik yarı mamul ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için özen gösterir, verilen tarihte ve zamanında ürünler fabrikamızda teslim edilir.

İş Güvenliği

Çalışanlarımız için iş güvenliği uzmanları eşliğinde seminerler düzenlenir, plastik üretim süreçlerindeki güvenlik önlemleri her defasında kontrol edilir.