Hakkımızda

Firmamız sanayide sürekli ihtiyaç duyulan teknik plastikleri kaliteli üretirken, en uygun fiyatlarla değerli müşterilerimize sunmaktadır. Bunun yanında teknik plastikler, çok önem arz eden ürünler olduğundan, firmamızın uzman teknik ekibi, müşterilerimizle sürekli diyalog içerisinde olup, en doğru çözümlerle destek vermektedir.

Termoplastik levha üretim endüstrisinin öncülerinden olan Temapol, ürettiği yüksek kalitedeki ekstrüde levhalar ile kısa sürede ülkemizde ve dünya çapında aranan bir çözüm ortağı olmuştur. Türkiye’de bulunan 5.000 m2’ lik üretim tesisimiz modern ve en yeni teknolojiye sahip makineler ile donatılmıştır. Bu makineler sayesinde fabrikamızın üretim kapasitesi yıllık 3.000 ton ’dur.

Mobilya, sıhhi tesisat, inşaat, otomotiv, beyaz eşya, reklam, ve medikal sektörleri dahil olmak üzere birçok sektörün başarılı çözüm ortağı ve yarı mamul tedarikçisiyiz. Kısa bir süre içerisinde toplam kalite anlayışı ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile tüm dünyada iş ortakları kazanmayı başardık. Şu anda ürünlerimiz 30’dan fazla ülkede kullanılmakta ve beğenilmektedir.

Kalınlıkları 0,3 mm ile 8,0 mm arasında değişmekte olan PMMA, ABS, ABS / PMMA, HIPS, GPPS, PE ve PP levhalarımız iş ortaklarımız tarafından özellikle tercih edilmektedir. İş ortaklarımızın ihtiyaçlarına göre muhtelif en, boy ve kalınlıklarda üretim yapılmaktadır.

Termoplastik levha endüstrisinin kabul ettiği en kaliteli hammadde kullanımı ve kalifiye elemanlarımızın sayesinde, kaliteli ürün, kısa üretim süreleri ve rekabetçi fiyatlar ile müşterilerimize sürdürülebilir hizmet sunmaktayız. Toplam kalite anlayışımız ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz sayesinde ISO 9001:2015 Kalite Belgesine sahip olmaya hak kazandık.

Kalite ve kalitenin devamlılığı bizim için olduğu gibi iş ortaklarımız için de yüksek önem taşımaktadır. Söz konusu anlayış ile ürünlerimizin mekanik testlerini son teknoloji ile donatılmış laboratuvarlarımızda periyodik olarak yaparak, kalitenin sürekliliğini korumaktayız.

Müşteri memnuniyeti çalışma ilkelerimizin arasında çok özel bir yere sahiptir. Bu neden ile müşterilerimizin çeşit, renk ve ebat konusunda bütün isteklerini gerçekleştirmeye çalışıyoruz. Geniş renk yelpazemize ek olarak, talep edilen bütün renkleri üretiyoruz.

İleriye dönük yatırımlarımızı, sürekli değişen müşteri talepleri doğrultusunda, verimliliği artırarak planlamaya ve yapmaya devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ

Hazırlık aşamasındadır..

MİSYONUMUZ

Hazırlık aşamasındadır…

geridonusum_plastik

Uygun Fiyat

Ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunar, herkesin ürünlerimize ulaşmasına imkan sağlarız. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun teknik ve endüstriyel plastik ürünlerimiz için üretim tesisimize bekleriz.

Yüksek Kalite

Kazancımızın belli kısmını daha kaliteli ürünler için  AR-GE çalışmalarına ayırırız. Böylece sizin için kaliteli ürünler sunar, plastik için yeni kullanım alanları oluştururuz.

Hızlı Teslimat

Müşterilerimizin işlenmemiş plastik madde ihtiyaçlarını zamanında karşılamak için özen gösterir, verilen tarihte ve zamanında ürünler fabrikamızda teslim edilir.

İş Güvenliği

Çalışanlarımız için iş güvenliği uzmanları eşliğinde seminerler düzenlenir, plastik üretim süreçlerindeki güvenlik önlemleri her defasında kontrol edilir.